O firmie

Przyszłość i rozwój przedsiębiorstwa budujemy na niezmiennych od lat ideach i wartościach, które cenimy oraz na strategii dostosowanej do zmieniających się warunków i wymagań rynku.

Przewodzącą nam ideą jest spełniać wszystkie uzgodnione wymagania klienta i podjęte zobowiązania przez dostarczanie w terminie najwyższej jakości wyrobów metalowych oraz usług spawania i obróbki metali. W tym celu wdrożyliśmy i będziemy rozwijać Zintegrowany System Zarządzania Jakością, aby doskonalić nasze finansowe, organizacyjne, techniczne i kadrowe warunki realizacji oferowanych wyrobów i podjętych zobowiązań zgodnie z normami: PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 3834-2:2007. Corocznie będziemy ustalać, realizować i rozliczać cele jakości i zadania służące realizacji tej polityki.

Obecnie i w przyszłości zamierzamy prowadzić interesy uczciwie z myślą zarówno o rynku, jak i o klientach oraz kontrahentach. Dokładamy wszelkich starań by dostarczać rzetelnych informacji udziałowcom, urzędom, klientom i pracownikom. Mając na uwadze dobro klienta robimy wszystko aby wypełniać na czas zobowiązania wobec udziałowców, kredytodawców, władz, klientów i współpracowników. Jesteśmy świadomi oczekiwań dzisiejszego rynku i chcemy dostarczać klientom wysokiej jakości produktów i usług po opłacalnych kosztach oraz zapewniać udziałowcom rozsądny dochód.

  • marmas1
  • marmas2
  • marmas3

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt
Cookies manager